Wederom een geweldig weekend – deze keer aan zee!
Op zaterdag 30 en zondag 31 mei vond het jaarlijkse NNN Familieweekend plaats. Dit jaar reisden we af naar de kust, waar we elkaar ontmoetten in de Stayokay in Egmond-Binnen. Met maar liefst 51 volwassenen en 38 kinderen was de opkomst fantastisch. Onder een stralende zon konden we genieten van een weekend vol ontmoeting, ontspanning en gezelligheid.
Zaterdag: een warm welkom aan zee
Na vier edities in het midden van het land, verzamelden we dit jaar aan zee. Vanaf een uur of drie ‘s middags kwamen de eerste gezinnen aan bij de Stayokay in Egmond. Het weekend werd om 16.00 uur officieel geopend onder het genot van vers gebak.
Voor veel gezinnen is het familieweekend inmiddels een vast moment in het jaar geworden om ervaringen uit te wisselen en elkaar weer te zien. Ook nieuwe deelnemers genoten van de gemoedelijke sfeer.
Dankzij het prachtige weer werd er volop buiten gespeeld op de grote springkussens. Jong en oud werden vermaakt door een goochelaar en uiteraard was er de mogelijkheid om je te laten schminken.
’s Avonds stond na een heerlijke buffetmaaltijd de traditionele NNN Bingo op het programma. Nadat de prijzen waren verdeeld, gingen de jonge kids naar bed en was er ruimte voor een eigen invulling van de avond. Nog een rondje langs de oud-Hollandse spelletjes, springen op het springkussen, meedoen aan de spannende escape box of gezellig napraten op het terras: er was voor ieder wat wils.
Zondag: tijd voor vertier!
Na een gezamenlijk ontbijt maakten de deelnemers zich klaar voor de activiteiten van zondag. Ook vandaag was het heerlijk weer, maar helaas ook… windstil!
Daardoor zag het programma op het strand er iets anders uit dan gepland. Voor de sportieve deelnemers waren er strandspellen en bamboebouwen bij een strandtent in Egmond aan Zee. Het powerkiten houden we tegoed voor een NNN Familieweekend wanneer er wél wind staat aan de kust. De verzorgde lunch maakte veel goed.
Tegelijkertijd werd er 20 kilometer verderop vrolijk gespeeld door de jongere kinderen, samen met hun (groot)ouders. In de grote buitenspeeltuin ‘de Swaan’ was het lekker klimmen, glijden en springen. Naast de eigen lunchpakketjes was er ook nog friet en een ijsje toe!
De natuurliefhebbers kozen voor een begeleide wandeling door de prachtige duingebieden rond Egmond. Tijdens de tocht werd genoten van de rust, de natuur en de bijzondere omgeving. Onderweg ontstonden mooie gesprekken.
Verbinding en herkenning
De kern van ieder NNN Familieweekend is niet zozeer het programma, maar de kracht van het samenzijn. Het ontmoeten van mensen die vergelijkbare ervaringen hebben, het delen van verhalen en het herkennen van elkaars uitdagingen (en successen!) worden erg gewaardeerd.
Voor de kinderen was het waardevol om leeftijdsgenoten te ontmoeten die begrijpen wat het betekent om op te groeien met CMN.
Enkele reacties van leden
We hebben met zijn vieren enorm genoten van dit gezellige weekend. Wat zijn we goed verwend en verzorgd. Ontzettend bedankt allemaal! 🫶🏻
Ook hier veel heel tevreden en blije mensen. Wat hebben we weer genoten. Wat was ‘t weer goed georganiseerd.
Dit was mijn eerste keer mee met het familieweekend van NNN… en als het aan mij ligt niet de laatste keer 🐞. Hele mooie mensen ontmoet, mooie gesprekken gevoerd en Genoten met de hoofdletter G van de gemoedelijke sfeer. Bedankt iedereen die op wat voor manier aan deze fantastische dagen heeft bijgedragen. Chapeau ❤️ en tot volgend jaar 🌞.
Wij kijken terug op een bijzonder geslaagd familieweekend. Dankzij de enthousiaste deelnemers en het schitterende weer werd het een weekend om niet snel te vergeten. Tot volgend jaar!